• Stolik grillowy – krok po kroku

  stolik-0-137-217 - Stolik grillowy - krok po kroku
  Sezon grillowy w pełni. Ta forma relaksu na świeżym powietrzu to dla wielu z nas nieodłączny element każdego tygodnia. Podczas grillowania przydaje się niewielki, stabilny stolik. Może on posłużyć i do przygotowywania potraw, i jako miejsce na wszelkie akcesoria potrzebne do obsługi grilla.
  Komentarze wyłączone
 • Pergola na działce – krok po kroku

  pergola-0-95-205 - Pergola na działce - krok po kroku
  Aby uwydatnić cechy ozdobne i użytkowe pnączy, możemy przygotować odpowiednią konstrukcję wsporczą (pergolę). Potrzebne są do tego listewki (tzw. kantówki). Ażurową budowlę możemy umieścić w oknie altany, na tarasie lub jako wolnostojącą konstrukcję.
  Komentarze wyłączone
 • Szafka na jajka – krok po kroku

  P1160786-wm-195 - Szafka na jajka - krok po kroku
  Gościnny wpis laureatki Konkursu Majsterkowicza – Izabeli Kot Jeśli przerób jajek jest w naszym domu dość duży - co oznacza, że dana partia jajek zużyta zostaje w ciągu 2 tygodni, warto samemu zrobić szafkę na jajka, która będzie równocześnie oryginalną ozdobą w kuchni. Jest ona znakomitą alternatywą wytłoczek, a dzięki siatce umieszczonej w drzwiczkach jajka mają także odpowiednią wentylację.
  Komentarze wyłączone
 • Sposób na kreta – krok po kroku

  Zmora działkowców - Sposób na kreta - krok po kroku
  Czasami na naszych działkach i posesjach pojawiają się niechciani lokatorzy. Pół biedy, jeśli są to jeże lub koty, czyli zwierzaki, które zazwyczaj nie wyrządzają żadnej szkody.
  2 komentarzy
 • Porządki na działce po zimie – przycinanie krzewów i gałęzi

   - Porządki na działce po zimie - przycinanie krzewów i gałęzi
  Cięcie drzew i krzewów to coroczna, konieczna do wykonania praca na działce i ogrodzie. W tym odcinku zaprezentujemy zarówno przycinanie estetyczne jak również pielęgnacyjne, pokażemy jakich narzędzi używać do konkretnego rodzaju roślin.
  Komentarze wyłączone