• Szafka na narzędzia ogrodowe – część 2

  IMGP8571 - Szafka na narzędzia ogrodowe - część 2
  Pamiętacie naszą szafkę na narzędzia ogrodowe? Nadszedł czas na dopisanie ostatnich stron tej historii. Do końca zostało nam już tylko kilka kroków. Sprawdźcie jak z zadaniem poradził sobie PanFleks.
  2 komentarzy
 • Szafka na narzędzia ogrodowe – część 1

  1 - Szafka na narzędzia ogrodowe - część 1

  Z majsterkowaniem jest trochę tak, jak z obserwowaniem sąsiada, który lada chwila wywinie orła na skórce od banana - bez względu na wiek daje nam to moc frajdy. Samodzielne budowanie mebli i drobne remonty także potrafią dostarczyć nam wielu emocji. A oprócz tego pozwalają stworzyć coś, czego inni będą mogli nam pozazdrościć. Bo raczej niemożliwe, aby kupili identyczną rzecz w sklepie.
  Skomentuj
 • Półka na portfele i klucze z palety – część 2

  34-775 - Półka na portfele i klucze z palety - część 2

  W poprzedniej części przygotowaliśmy elementy naszej półki. W tej części zakończymy nasze prace tworząc funkcjonalną półkę z drewna paletowego.
  Skomentuj
 • Półka na portfele i klucze z palety – część 1

  1-744 - Półka na portfele i klucze z palety – część 1
  Jeśli na widok palety ze zdrowego, jasnego drewna Twoje tętno się podnosi, a Twoje myśli zaczynają krążyć wokół tego, co można z niej zrobić, prawdopodobnie jesteś majsterkowiczem. Ja tak mam. Dobre drewno budzi we mnie emocje i myśli o projektach, do których można by je wykorzystać. Palety to ciekawe źródło drewna do projektów. Szczególnie drobne projekty domowe bardzo dobrze wykonuje się z drewna pozyskanego z palet. Postanowiłem wykorzystać  taką paletę do wykonania półki na portfele i klucze.
  Skomentuj