• Pomysł na prezent – Składana podstawka na świąteczny stół

  1-1169 - Pomysł na prezent - Składana podstawka na świąteczny stół
  Drewniane dodatki są pięknym uzupełnieniem świątecznego stołu. Potrafią dodać ciepła rodzinnemu spotkaniu i urozmaicić biel świątecznego obrusa. Dzisiaj pokażę moją propozycję drobiazgu, który ma być stołową dekoracją – ciekawą podkładkę pod garnki, która nie dość, że interesująco wygląda, to jeszcze może ją zrobić praktycznie każdy majsterkowicz.
  1 komentarz
 • Pomysł na prezent – Ramka na Zdjęcia

  Zdjecie-1-1144 - Pomysł na prezent - Ramka na Zdjęcia
  Czy pamiętacie jeszcze dawne czasy szkół podstawowych, w których na zajęciach praktyczno-technicznych poczciwy nauczyciel dopingował do własnoręcznego tworzenia prezentów gwiazdkowych? Tak, moi drodzy, były kiedyś takie czasy. Ponieważ za nimi tęsknię, postanowiłem przygotować krótki poradnik: jak zrobić niebanalny prezent – ramkę na zdjęcia.
  1 komentarz
 • Pomysł na prezent – Ozdobne Pudełko

  18-1120 - Pomysł na prezent - Ozdobne Pudełko
  Wielkimi krokami zbliżają się święta. Kilka prezentów mam już kupionych, a samo kupowanie i pakowanie prezentów sprawia mi dużą przyjemność. Jakiś czas temu zauważyłam też, że rodzina i znajomi bardziej cieszą się z moich własnoręcznie wykonanych opakowań, niż z samego prezentu. Dlatego mam dla Was projekt pudełka, które samo w sobie może stać się prezentem.
  1 komentarz
 • Jak samemu wymienić olej w samochodzie?

  Zdjecie-3-1-kopia-1099 - Jak samemu wymienić olej w samochodzie?
  Świat internetowych for skupiających fanów samochodów jest podzielony. Jedni uważają, że wymiana oleju to szalenie istotna sprawa, inni, że można ją sobie odpuścić. Według tych pierwszych ogromne znaczenie ma zarówno rodzaj i jakość oleju silnikowego, według tych drugich - z wymianą oleju jest jak z higieną osobistą. Niby potrzebna jest dyscyplina, ale z drugiej strony taki Zygmunt Kałużyński dożył sędziwego wieku, nie robiąc sobie absolutnie nic z codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Bez względu na to, czy jesteś zaangażowanym internautą, czy fanem pana Kałużyńskiego, przeczytaj o tym, jak samodzielnie wymienić olej w swoim aucie.
  Skomentuj